Стійкий розвиток передбачає задоволення потреб сьогодення с урахуванням потреб майбутніх поколінь. Саме тому компанія Ніка Захід активно розвиває свою національну дистрибуцію. Рішення про створення даного напряму власники компанії прийняли з метою задоволення зростаючих потреб українського ринку в якісному продукті, як з хімічної так й продуктової групи товарів.

Принципи побудови Національної дистриб’юції ТзОВ Ніка Захід

У своїй діяльності компанія зосереджена на створенні надійної системи безпосередньої роботи на національному ринку та динамічних партнерських відносин з постачальниками, мережами та дистриб’юторами.

Для нас дуже важливим є донести якісний продукт до кожного жителя України. Ми здійснюємо покриття всієї території України, де в кожній області є наші партнери – дистрибутори, які під контролем наших регіональних та територіальних менеджерів дотримуються територіальної, цінової політики виробників.

Беручи до уваги те, що останнім часом стрімко зростає частка гіпермаркетів і супермаркетів, ми фокусуємо свої зусилля й на даному форматі і можемо з упевненістю стверджувати, що є одними з лідерів по широті присутності. Ми завжди готові до розширення співробітництва з будь-якою мережею.

Для ще більш плідної та взаємовигідної співпраці ми пропонуємо суб’єктам каналу сучасного ритейлу:

• смачні, здорові, корисні продукти харчування та високоякісну продукцію побутової хімії й засобів гігієни популярних закордонних виробників
• швидке опрацювання замовлень наших клієнтів
• своєчасна доставка на склади замовника
• охоплення логістикою 100% території України
• інноваційні підходи в просуванні брендів та потужний комплекс маркетингових заходів
• стабільне виконання наших зобов’язань перед партнером та дотримання етичних принципів, які такі ж важливі, як й економічні

Ми знаємо особливості стану роздрібних мереж України і уважно стежимо за всіма змінами в даному каналі, саме тому ми в короткі терміни здатні забезпечити тим виробникам, які приймуть рішення виходити на український ринок:

• широку дистриб’юцію
• ефективне просування в місцях продажів
• цільовий мерчандайзинг
• медіа просування

Основними засадами успішної діяльності Національної дистриб‘юції є:

  1. Прямі відвантаження в національні мережі, які дозволяють нам гнучко впроваджувати маркетингову політику виробників та ефективно просувати продукт в даному каналі збуту.
  2. Високий професіоналізм команди Національної дистриб’юції: наша організаційна структура, в основі якої – цінності та орієнтація на Клієнта, зумовила процес підбору таких людей, які професійно, гнучко та швидко реагують на ринкові тенденції та потреби наших клієнтів
  3. З кожною мережею ми співпрацюємо згідно прямого контракту, що дозволяє нам безпосередньо контролювати увесь ланцюжок поставки продукції: починаючи з відправлення товару з нашого складу й до викладки продукції на полицях суб’єктів сучасного ритейлу згідно встановлених стандартів її викладки

Працівники підрозділу

Команда Національної дистриб’юції – команда ініціативних, креативних та молодих професіоналів, які забезпечують успішність діяльності нашої компанії і зокрема системи національної дистриб’юції.

Продукція та постачальники

Ми пропонуємо нашим клієнтам корисні продукти харчування та якісну побутову хімію й засоби гігієни. Варто зазначити, що на даний момент ТзОВ “Ніка Захід” займається дистрибуцією на території України як продукції закордонного виробництва, так й власного виробництва.