В даному напрямі головною метою нашої компанії є створення стійкого асоціативного зв’язку між словами «Ніка Захід» і «Найкращі», постійно підкріплюючи це реальними діями. Саме тому ми прагнемо донести до українського споживача найкращі продукти популярних іноземних виробників, а оптимізувавши витрати на розмитнення ввезеної продукції – зробити їх доступними для кінцевого споживача як на полицях супермаркетів, так й роздрібних крамниць.

Основні засади

Наша спільна ціль – швидке та безперебійне забезпечення споживача високоякісним продуктом, шляхом оптимізації процесу імпорту та налагодження тісної і взаємовигідної співпраці з виробниками. Ми володіємо необхідними знаннями і практичними навиками для досягнення цієї мети, тому, як показує досвід, тісна співпраця між постачальником та нами створює сприятливу атмосферу для творчих та інноваційних рішень.

Ключовими факторами успіху компанії, як імпортера є:

1) Здійснення імпорту продукції з використанням власного транспорту та здійснення розмитнення товару власною брокерською компанією. Наявність власної транспортної компанії гарантує своєчасність та цілісність доставки продукції на наші склади.
2) Наявність власних складських приміщень європейського рівня (загальна складська площа складає понад 14 тис. кв. м)
3) Надання усього спектру складських послуг та послуг з управління запасами
4) Надання послуг митного оформлення в режимах імпорт – експорт для усього спектру товарів (декларантські, брокерські послуги)